Zigbee Inbouw Smart LED Dimmer 0 250 Watt Fase afsnijding trailing edge Compatibel met draadloze schakelaar ECO DIM.10 Zigbee
Ben je op zoek naar een Zigbee dimmer module of gewoon naar een pulsdimmer? Dan is deze Zigbee dimmodule jouw oplossing! Met deze Zigbee inbouw dimmer module kun je jouw normale LED lampen toch smart bedienen via je smartphone of tablet. De dimmer kan zowel met een normale pulsschakelaar als via Zigbee domotica bediend worden. De dimmer heeft een groot bereik tot 250 Watt van fase afsnijdende lampen (trailing edge). Verder heeft de dimmer een optimale dimbaarheid en lichstabiliteit met een MIN en MAX afstelling en kun je zelf de snelheid van het dimmen instellen. Deze module past in iedere normale inbouwdoos.
€ 49,95
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Smart LED Stekkerdimmer Zigbee 0 100 Watt Geschikt voor LED verlichting EU stekker Incl. druk draaiknop ECO DIM.06 Zigbee Wit
Maak je LED verlichting SMART met deze LED stekkerdimmer. Eenmaal aangesloten aan deze dimmer, kun je de LED verlichting dimmen via je smart home app. Deze LED stekkerdimmer is geschikt voor alle LED lampen werkend op fase afsnijding (RC/trailing edge). Een LED stekkerdimmer is de meest eenvoudige manier om je LED verlichting te dimmen. Je steekt de lamp simpelweg in het stopcontact, en met behulp van de draaiknop bepaal je hoeveel je wilt dimmen. Om het nog makkelijker te maken, kun je deze dimmer ook toevoegen aan je smart home app waardoor je je LED lampen smart kunt maken en dus kunt bedienen via de app. De dimmer is compatibel met 90% van alle LED lampen. Je kunt, afhankelijk van de driver in de lamp zelf, van 0-100% geruisloos dimmen. De dimmer maakt verder gebruik van fase afsnijding en op de dimmer zit niet enkel een dimfunctie, maar ook een aan- en uitknop, zodat je de bediening van je lamp tot één plek kunt beperken.
€ 49,95
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Smart LED Dimmer WiFi Inbouw 0 250 Watt Geschikt voor fase aan en afsnijding Min. Instelbaar ECO DIM.07.WiFi
Met deze WiFi LED dimmer maak je binnen een handomdraai je lampen in huis slim! De dimmer is Tuya based wat betekent dat de dimmer compatibel is met alle smart apps die direct met WiFi verbinden. Naast de app-besturing is het ook nog mogelijk om gebruik te maken van de spraakbesturing, deze dimmer werkt namelijk ook met o.a. Google Home en Amazon Alexa.
€ 58,96
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Zigbee Smart Inbouw LED dimmer 0 200W Fase afsnijding ECO DIM.07 voor druk draaiknop spraaksturing
Sluit je normale LED lampen aan op deze Zigbee LED dimmer en je kunt deze lampen eenvoudig bedienen via je smartphone en/of stem. Op de Zigbee dimmer kun je tot 200 Watt aan LED lampen aansluiten. De Zigbee dimmer beschikt over een MIN afstelling en is beschermd tegen overbelasting en oververhitting. De LED dimmer maakt geen geluid tijdens het dimmen. Door dat de dimmer werkt op alle fase afsnijding lampen werkt deze op bijna 90% van alle LED lampen. Bij de Zigbee dimmer ontvang je passtukjes zodat afdekmaterialen van bijna alle merken op de LED dimmer passen.
€ 59,96
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Smart Zigbee LED Dimmer Inbouw 0 200 Watt Geschikt voor fase afsnijding ECO DIM.07
Uniek en als allereerste ter wereld is Eco-Dim gekomen met deze Zigbee LED dimmer met druk/draai knop! Deze dimmer kan dus zowel met de vertrouwde handomdraai als via domotica bediend worden. Deze inbouw LED dimmer is Zigbee gecerficiteerd en is geschikt voor de meeste Zigbee domotica. De dimmer biedt touchlink onndersteuning, heeft een groot bereik en een optimale dimbaarheid en lichtstabiliteit met een MIN afstelling en een automatische MAX afstelling. Verder biedt deze dimmer bescherming tegen overbelasting, oververhitting en stoorsignalen. Deze dimmer is geschikt voor 90% van alle dimbare LED lampen en voor alle A-merken afdekmateriaal.
€ 59,99
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Smart LED Dimmer Zigbee Inbouw 0 250W Geschikt voor fase aan en afsnijding Incl. wit frame en draaiknop Min. Max. Instelbaar ECO DIM.07.Zigbee
Deze LED dimmer is Zigbee gecertificeerd en is geschikt voor bediening via de meeste Zigbee domotica of via het handmatige druk/draai systeem. De dimmer heeft een bereik van 0-250W voor fase afsnijdende lampen en 0-150W voor fase aansnijdende lampen. De dimmer beschikt over een dimbaarheid van 100% tot 0%, mits de lampen het toestaan, en een MIN afstelling en automatische MAX afstelling. Deze dimmer wordt geleverd met een wit frame en druk/draai knop ook alle A-merk afdekmaterialen passen op deze dimmer voor in het geval dat je liever zelf je afdekmateriaal kiest.
€ 76,67
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires
Smart Duo LED dimmer Zigbee Inbouw 2x 0 100 Watt Geschikt voor fase afsnijding Min. Max. Instelbaar ECO DIM.05 Zigbee
's Werelds eerste Zigbee duo dimmer! Met deze Zigbee duo dimmer kun je nu niet één maar twee groepen normale LED verlichting, gloeilampen of halogeenlampen smart maken en dimmen via je smartphone of tablet! Met deze dimmer kun je je lampen dimmen via de meeste Zigbee domotica of op de ouderwetse manier: met de hand. De dimmer is geschikt voor 2x 0-100 Watt LED vermogen. De dimmer is geschikt voor lampen die werken op fase afsnijding (trailing edge). Andere kenmerken van deze dimmer zijn de optimale dimbaarheid en lichtstabiliteit, de MIN en MAX afstelling en dat de dimmer geschikt is voor de meeste A-merken afdekmateriaal.
€ 99,95
Ecodim Smart dimmers Huis en tuin Verlichtingsaccessoires